strona szkolna : ww.zso-szklarska.pl                                                                                                                                strona  5
strona poprzednia  <<     |   spis treści    |    strona następna >>

"S t u d n i ó w k a"

Tegoroczna studniówka spędzała sen z powiek maturzystom już od września. Na jednym z pierwszych klasowych zebrań został powołany komitet odpowiedzialny za organizację tak ważnego dla nas balu. Pomimo początkowych trudności z ustaleniem terminu i wyboru sali oraz brakiem współpracy między klasami udało się zorganizować tą najważniejszą imprezę szkolną.
Studniówka odbyła się 17 lutego ( dokładnie 77 dni przed maturą) w hotelu „Jan” w Wojcieszycach.  Musze przyznać , że ogromna śnieżyca oraz odbywający się w tym czasie Puchar Świata w narciarstwie klasycznym utrudniły nam przygotowania, szczególnie przemieszczanie się, wizyty u fryzjera itd. Pomimo to wszyscy uczniowie stawili się na czas.
Studniówkowy wieczór zaczęliśmy od próby generalnej  „ Poloneza ”, którego ćwiczyliśmy od kilku miesięcy pod okiem pani Magdy Jukniewicz (której serdecznie dziękujemy za okazaną nam cierpliwość) i który nie był zdecydowanie naszą mocną stroną.  Myślę, że ostatecznie stanęliśmy na wysokości zadania i zatańczyliśmy poprawnie całą choreografię.
Po odtańczonym polonezie rozpoczęła się oficjalna część, w której głos zabrali przedstawiciele klas, pani Dyrektor Beata Szehidewicz, miał miejsce występ wychowawcy klasy sportowej pana Macieja Dymarskiego oraz został zaprezentowany jak na sportową klasę przystało skecz o biathlonie. Po zakończeniu występów , toaście i zdjęciach grupowych, nauczyciele zostali obdarowani przez uczniów kwiatami. Podano posiłek  i wszyscy ruszyli do zabawy. Na parkiecie bawili się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele .
Zabawa trwała do samego rana, a na parkiecie zostali najwytrwalsi. Tysiące zdjęć oraz nakręcony film będą nam przypominać tegoroczną studniówkę przez długie lata.
Kim Mikołajczyk
strona poprzednia  <<     |   spis treści    |    strona następna >>