POWROTY

PODSTRONY

"Pokaż co potrafisz"
Przeczytaj artykuł >>                   plakat >>

W ramach projektu realizowane są zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne:
    -  warsztaty "Kultura i estetyka żywienia"   więcej>>
    -  warsztaty matematyczno-fizyczne z elementami astronomii
    -  warsztaty  "Chemiczne pasje"  więcej>>
    -  warsztaty fotograficzno -informatyczne  więcej>>
    -  warsztaty "Dziedzictwo Szklarskiej Poręby w artystycznym szkle kryształowym"  więcej>>

Celem projektu jest rozwijanie kompetencji kulturowych wśród uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego im.J.I.Sztaudyngera w Szklarskiej Porębie poprzez przygotowanie i przeprowadzenie wymienionych powyżej warszatów ukierunkowanych na rozwój zainteresowań, pasji, uzdolnień, talentów, wyrażania własnej ekspresji kulturowej, doskonalenie umiejętności i pogłębianie wiedzy. Działania szkoły zostaną wsparte przez nawiązanie różnych form współpracy w realizacji projektu z instutucjami działającymi na terenia miasta i poza nim. Projekt ma dotrzeć również do rodziców i szeroko rozumianego środowiska lokalnego, aby wzmocnić i porawić wzajemne relacje poprzez popularyzację działań szkoły.

W czasie Dnia Otwartego Szkoły 12 grudnia 2012 r. została przygotowana wystawa migawek fotograficznych z zajęć warsztatowych, przedstawiona prezentacja multimedialna z pracami fotograficznymi wykonanymi przez uczestników warsztów fotograficzno-informatycznych.

Przeczytaj  artykuł >>>