POWROTY

zobacz filmik -tenis stołowy

Galeria zdjęć  - zobacz>>

Dzień Edukacji Narodowej - 12 października 2012

12 pażdziernika 2012 r. jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole rozgrywki sportowe. Dzięki sprzyjającej pogodzie mecze koszykówki mogły się odbyć na boisku na zewnątrz. Na sali gimnastycznej odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową a na trzech stołach ustawionych na parterze i I piętrze walczyli ping-pongiści. Tenisiści ziemni wzięli udział w Mistrzostwach Szklarskiej Poręby Młodzieży Szkolnej rozegranych na Korcie Biała Dolina.

Tenis stołowy

Grupa Gimnazjum : 1. Adrian Gromyko   2. Bartosz Hirko   3. Mikołaj Krakowski

Grupa Liceum    1. Dominik Nowowiejski    2. Mikołaj Żyłak    3. Dawid Olenderek

Siatkówka :

1.  klasa II LAS  (Marcel Bacior, Dominik Nowowiejski, Krzysiek Pasek, Patryk Płaza, Arek Słupek, Michał Tokarz)

2.  klasa III LAS (Marcelina Stadnik, Ula Żygało, Mikołaj Bacior, Paweł Cichocki, Patryk Mazurek, Mikołaj Żyłak )

W finale wystąpiły drużyny, które zdobyły pierwsze miejsce w swojej grupie.  W każdej z grup rywalizowały trzy zespoły.  Na szczególne wyróżnienie zasłużył zespół "Mieszańce" złożony z uczniów klas pierwszych gimnazjum (Dominik Modrzejewski, Mariusz Antoniak, Marcel Kruczek, Marcel Wodzyński, Piotr Sikora, Adrian Maćkowiak+ Marcin Prędki (III) ), który walczył dzielnie z licealistami.

Klasa I LAS (Sebastian Pałdyna, Kuba Olszewski, Marcin Nowak, Wojciech Kubiela, Dominik Gałat, Maciej Wojda, Krzysztof Grabski)

Klasa II LAS druga drużyna (Klaudia Darul, Łukasz Pancerz, Gracjan Cabała, Maciek Bieńkowski, Kamil Kolano)

klasa III LAS druga drużyna (Małgorzata Kwasik, Dawid Olenderek, Krzysztof Głodek, Piotr Olszewski, Patryk Naumowicz)

Koszykówka dziewcząt :

występowały połączone reprezentacje klas gimnazjalnych

1.  klasy III ( Monika Stracewska, Daria Żak, Natalia Sikora, Joanna Turek, Jagoda Torbus)

2.  klasy I   (Ela Kamyszek, Wiktoria Płoskonka, Paulina Zając, Natalia Graf, Emilka Wołoszka, Agnieszka Wójtowicz)

3.  klasy II  (Nikola Jahn, Malwina Cembala, Hania Wołoszyn, Gabrysia Wdowińska, Małgosia Hejna)

Koszykówka chłopców :

1.  Bartek Bieńkowski, Kamil Sikorski, Paweł Turkiewicz, Przemek Kozik, Maciek Sulima

2.  Krzysztof Krawiec, Tomek Czekaj, Kasia Wołoszyn, Karolina Piech, Natalia Baczyńska

3.  Cezary Szczybelski, Kacper Tarnawski, Kacper Bergański, Kamil Kuzaj, Maciej Borkowski, Michał Staniszewski, Przemek Dereniowski

Tenis ziemny :

1.  Adam Batko

2.  Mateusz Pawłowski

3.  Błażej Przystajko

Eliminacje turnieju odbyły się na kortach hotelu „Las” i korcie „Biała Dolina”.  Półfinał i finał rozegrano na korcie tenisowym „Biała Dolina”.
Do finału awansowało trzech uczniów, gdzie systemem trójkowym wyłoniono zwycięzców .
Uczestnicy turnieju rozegrali również w czasie przerw turniej tenisa plażowego, grali w koszykówkę i siatkówkę plażową.  Puchary i dyplomy ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury ,Sportu i Aktywności  Lokalnej wręczyli  Adam Sulima I Roman Klimek.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek gratulujemy kondycji i wytrwałości, dziękujemy organizatorom oraz kibicom, bez których żadne rozgrywki sportowe nie miałyby sensu.

Szykujemy już formę na przyszły rok.