powrót

 

powrót

Patrycja Kozyra startuje w konkurencji fitness sylwetkowe 

Największe osiągnięcia (wg Wikipedii) :

2006 rok 

 • II miejsce na Mistrzostwach Polski
 • II miejsce na Mistrzostwach Europy
 • IV miejsce na Mistrzostwach Świata

2007 rok 

 • I miejsce na Mistrzostwach Polski
 • Puchar Polski

2008 rok 

 • II miejsce na Mistrzostwach Polski, po dyskwalifikacji jednej zawodniczki
 • III miejsce w Pucharze Świata w Kaliningradzie

2009 rok 

 • III miejsce na Mistrzostwach Polski w kategoriach łączonych
 • VI miejsce na Mistrzostwach Europy
 • II miejsce w Pucharze Polski
 • III miejsce w Pucharze Świata

2010 rok 

 • III miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii łączonej (I miejsce w swojej kategorii)
 • III miejsce na Mistrzostwach Europy
 • VII miejsce na Mistrzostwach Świata w Meksyku
 • II miejsce w Pucharze Polski

Bardzo miłe informacje napłynęły do nas z czeskiego miasta Vyskov: na rozgrywanych tam zawodach Grand Prix Vyskov nasza fitneska sylwetkowa Patrycja Kozyra wygrała kategorię powyżej 164 cm.


 

   

Źródło:       http://www.kfd.pl/patrycja-kozyra-56739.html

Patrycja Kozyra
Urodziła się 08.05.1978. Swój udział w zawodach rozpoczęła podczas debiutów Polskiego Związku Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego (PZKFiTS) w Ostrowii Mazowieckiej w 2003 roku, gdzie wystartowała jako zawodniczka kulturystyki zajmując IV pozycję wśród kobiet. W następnych mistrzostwach występowała już w fitness sylwetkowym pow. 164 cm. Na Pucharze Pomorza i Kujaw w 2003 roku zajęłą III miejsce, a na mistrzostwach w Słupsku w kat. open upalsowala się na II pozycji. Przez 2 kolejne lata (2004,2005) na Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness organizowanych w Gliwicach zdobywała złoto. W 2005 roku podczas kolejnych debiutów organizowanych przez (PZKFiTS) w Ostrowii Mazowieckiej zajęła I miejsce w fitness sylwetkowym we wszechkategorii. Na Mistrzostwach Polski kobiet, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim w 2005 roku w swojej kategorii wywalczyła IV pozycję.

Patrycja w 2006  swój rok startowy rozpoczęła Mistrzostwami woj. Pomorskiego w Kulturystyce Kobiet, które odbyły się 19 marca 2006 roku w Bytowie. Tam zdobyła w kategorii OPEN I miejsce. Kolejne zawody to XX Ogólnopolskie Mistrzostwa śląska w Kulturystyce i Fitness w Słupsku. 8 kwietnia 2006 roku w kategorii fitness sylwetkowym wszechkobiet wywalczyła złoty medal. Również 30 kwietnia 2006 roku w Gliwicach na Ogólnopolskich Mistrzostwach śląska w Kulturystyce i Fitness uplasowała się na I pozycji. Kolejny sukces to II miejsce w fitness sylwetkowym w kategorii pow. 163 cm na Mistrzostwach Polski Kobiet w Kulturystyce i Fitness oraz Mężczyzn w Fitness, które miały miejsce w dniach 20-21 maja 2006 roku w Mińsku Mazowieckim. To pozwoliło jej zakwalifikować się do Mistrzostw Europy. Zawody rozegrały się w dniach 26-29 maja 200 roku i tam w kategorii fitness sylwetkowym pow. 168 cm wywalczyła srebro. Na GRAND PRIX w Opavie w Czechach w 2006 r. Patrycja zajęła 11 miejsce.

 

Rok 2007 okazał się dla Patrycji również bardzo korzystny. Zajęła pierwsze miejsca na Mistrzostwach Polski, na Pucharze Polski, Mistrzostwach Pomorza, Mistrzostwach Województwa Zachodnio Pomorskiego, Mistrzostwach Śląska. Na arenie międzynarodowej zajęła III miejsce podczas Grand Prix Pepa w Czechach, IV miejsce Grand Prix Nutrend w Czechach, III miejsce w GP na Słowacji. Na Mistrzostwach Europy oraz Świata uplasowała się na XII pozycji.

 

W 2008 roku w czasie XXXII Mistrzostw Polski Kobiet w Kulturystyce i Fitness oraz Mężczyzn w Fitness w Płońsku Patrycja zajęła III miejsce w kat. fitness sylwetkowym kobiet +168 cm, a w Międzynarodowym Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness w Zabrzu uplasowała się na 4 pozycji w fitness sylwetkowym kobiet wszechkategorii.

 

góra strony