SPOTKANIE z kadrowiczami

We wtorek 27 marca 2007 o godz.16.00 w budynku naszej szkoły młodzież miała możliwość porozmawiania z czołowymi biathlonistami Polski.  Niewątpliwą gwiazdą spotkania był wicemistrz olimpijski Tomasz Sikora, który wraz z innymi członkami kadry narodowej opowiadał o swoich osiągnięciach, planach na przyszłość odpowiadając na pytania zadawane przez uczestników spotkania..

Wśród najlepszych zasiadali również absolwenci naszej szkoły Magdalena Nykiel, Agnieszka Grzybek i Krzysztof Pływaczyk.

Od lewej: Łukasz Szczurek, Krzysztof Pływaczyk, Mirosław Kobus, Tomasz Sikora, Katarzyna Ponikwia, Magdalena Gwizdoń, Paulina Bobak, Krystyna Pałka, Magdalena Nykiel, Agnieszka Grzybek, Magdalena Grzywa, Grzegorz Bodziana.

Mała galeria ze spotkania