o szkole
 materiały do przedmiotów

przedstawienia GFS

Grupa Form Spontanicznych - LOOS

Przygotowane przedstawienia  zobacz  zarys  historyczny>>>

Grupa Form Spontanicznych nosi nazwę LOOS, ale nie ma to nic wspólnego z firmą reklamowaną kiedyś przez Adama Małysza.

Nazwa ta ma dwa znaczenia - gdy wykonujemy repertuar kabaretowy to oznacza to po prostu "luz" natomiast w przypadku repertuaru poważnego to jest to z kolei "los", a przez dwa "o" żeby zasygnalizować, że czasem los jest ciężki i ciągnie się w tym naszym cierpieniu. Częściej wykonujemy programy o charakterze "luz".

Grupa istnieje od 1997 roku i pierwszym wydarzeniem, którego sprawcą się staliśmy był spektakl na 11 listopada 1997 r. A później już się potoczyło.

Pierwsza całkowita zmiana osobowa odbyła się we wrześniu 2000r. a następne odbywały się już płynnie.

We wrześniu 2002 r. doszły osoby z klas I i dość szybko grupa znowu stała się jednością.

Kolejna całkowita zmiana osobowa nastąpiła we wrześniu 2005 r.   Następne zmiany osobowe odbywały się zgodnie z tym co wydarzenia dyktowały. Szkoła w sposób naturalny wymusza te zmiany, kilka lat i trzeba iść w świat. Jedni odchodzą, inni przychodzą, ale zawsze jesteśmy razem. Składy osobowe są przedstawione przy każdym opisanym występie.

Najczęściej występ jest uwieńczeniem spotkań GFS, a nie celem samym w sobie.

Przygotowane przedstawienia   zobacz  zarys  historyczny>>>